Proč nakupovat právě na 1obchod.com?

Garance TOP kvality našeho zboží. Záruka 24 měsíců. V případě jednoznačné vady zboží poskytujeme okamžitou výměnu kus za kus, nemusíte tak čekat na opravu.

 

 

99% zboží je vždy skladem. Doručení až k Vám do 24 hodin. Objednávky, které obdržíme do 14:00 jednoho pracovního dne, vyřizujeme ještě tentýž den a hned následující pracovní den je zboží u Vás. Víkendové objednávky vyřizujeme v pondělí.

 

 

Garance plné spokojenosti. Možnost jakékoliv výměny nebo vrácení zboží v původním stavu do 14-ti dnů a následné vrácení částky na přání zákazníka je u nás samozřejmostí.

 

 

Možnost výběru a zakoupení veškerého zboží také osobně na naší prodejně v Brně i bez předchozí objednávky. Platby při osobních odběrech je možné provádět pouze hotově.

Provozní doba Po-Pá 10:00-17:00.

 

 

Rychlý technický support a poradenství při výběru ZDARMA samozřejmostí. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na info@1obchod.com, nebo na tel. +420 776 605 477.

 

 

Staňte se našimi fanoušky na facebooku a vyhrávejte řadu hodnotných cen.

 

 

U nás máte pokaždé jistotu seriózního nákupu a zákaznického servisu. Náš e-shop je ověřen již tisíci spokojených zákazníků a stovkami recenzí na Heurece během řady uplynulých let.

 

 

Za menší poplatek provádíme i kompletní nastavení a zprovoznění monitorovacích systémů zakoupených u nás.

 

 

Při objednávkách vytvořených v pátek, můžeme nabídnout i expresní sobotní doručení po celé ČR. Tuto službu provádí Česká pošta.

 

 

Zboží zasíláme rovněž na Slovensko i do ostatních zemí. Expedice probíhá každý pracovní den.