Nejmenší mikro a mini kamery

18.11.2020

Vážení zákazníci,

moderní doba tlačí na vývoj technologií a jedním z hlavních parametrů je také velikost zařízení. Aktuálně nabízíme hned několik skutečně miniaturních kamer a modulů.

Jedním z nejčastějších požadavků při výběru menších typů kamer bývá právě rozměr. Dříve se za malou kameru považovala kamera velikostí zhruba do dlaně. Aktuálně Vám ale můžeme nabídnout miniaturní kamery o rozměrech jen pár centimetrů!

Miniaturní kamery jsou, i přes svou velikost, plnohodnotné kamery s kvalitním záznamem včetně audia. Nabízejí detekci pohybu, noční vidění a vysoké Full HD rozlišení, jako například tato mini hliníková kamerka nebo diskrétní kamera v imitaci klíče od auta.

Kamery miniaturních rozměrů s kvalitním záznamem

 

Můžete si vybrat, jestli Vám více vyhovuje zabudovaná kamera. V takovém případě je stále oblíbenější varianta propisky nebo flash disku. Skrytá kamera tohoto typu nebudí pozornost ani v případě, že leží přímo před Vámi na stole. Možností, do čeho kameru zabudovat je ale samozřejmě víc a prohlédnout si je můžete zde.
Zabudované mikro/mini kamery různé využití. Mohou být skvělými pomocníky při studiu, podobně jako skryté diktafony. Miniaturní kamery oceníte i při dokazování práva nebo dokázání narušování soukromí. Asi nejčastějším důvodem k pořízení kamery je zabezpečení osob nebo majetku. Velmi praktický je pro tento případ kamerový modul, který můžete podle potřeby skrýt kamkoli.

Kvalitní obraz spolehlivě odhalí zloděje nebo narušitele soukromí. V případě, že hledáte zařízení, které mohou zloděje odradit, ještě než vznike škoda, doporučujeme naši nabídku zabezpečovacích kamer.

Rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Napište nám na info@1obchod.com svou představu a požadavky. Doporučíme Vám z naší nabídky zboží, které bude co nejvíce vyhovovat.


tým
1obchod.com


Zpět na seznam novinek