Doprava a platba

Podrobné informace k možnostem dodání a plateb.

GLS / PPL / DPD kurýrní služba

 • Nejrychlejší a nejspolehlivější způsob doručení do 24 hodin (doručíme Vám balíček následující pracovní den v případě objednávky do 14:00 předchozího pracovního dne).
 • Doručení probíhá následující pracovní den od expedice v rozmezí 8:00 – 18:00. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme si balík nechat zaslat např. do zaměstnání či na adresu, kde bude někdo k dispozici pro převzetí.
 • O odeslání zásilky Vás vždy informujeme SMS zprávou a emailem s číslem balíčku, částkou k úhradě a odkazem na sledovací systém kurýrní služby, který Vám umožní sledovat cestu zásilky na Vaši adresu online.
 • Ráno v den doručení dostanete SMSku s předpokládaným časem doručení (3 hodinové rozmezí), případně se s Vámi kurýr spojí telefonicky pro potvrzení si času příjezdu se zásilkou. Mějte tedy telefon u sebe.
 • Pokud se vám náhodou doručení v daný den nebo čas nehodí, můžete se na zákaznické lince přepravce 840 123 456 domluvit na jiný den doručení či změnu doručení na jinou adresu (i do zaměstnání, domů, k rodině, přátelům atd.). Před hovorem si připravte číslo Vašeho balíku (z SMS nebo e-mailu)
 • Kurýrovi (řidiči) je třeba zaplatit dobírku v hotovosti, připravte si tedy danou částku předem, karty nejsou akceptovány.
 • V případě že nejste zastižení na adrese při doručení je balíček doručován opětovně následující pracovní den, případně lze na zákaznické lince 840 123 456 domluvit dodání na jiný den, který se Vám lépe hodí (den druhého doručování lze domluvit nejpozději do 5-10ti dní od prvního doručování). Před hovorem si připravte číslo Vašeho balíku (z SMS nebo e-mailu)
 • Alternativně je možné i osobní vyzvednutí na nejbližším depu přepravce.
 • Pokud Vás kurýr ani jednou ze 2 pokusů nezastihne na doručovací adrese a Vy nezkontaktujete zákaznickou linkou přepravce 840 123 456 pro upřesnění adresy či data dodání, kurýrní služba balík následně automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Vzhledem k vysoké spolehlivosti a rychlosti tento způsob dopravy doporučujeme.
 • Pokud by Vám náhodou do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebyl balíček doručen a přepravní služba se s Vámi nespojila, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@1obchod.com

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Stručně řečeno, cenu balíčku uhradíte hotově při převzetí. Nachystejte si tedy předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Česká pošta - Balík Do ruky

 • Doporučujeme pokud požadujete možnost vyzvednout na poště v případě nezastižení na Vaší doručovací adrese.
 • Objednávky do 14:00 jednoho pracovního dne jsou obvykle týž den expedovány.
 • Doručení probíhá následující pracovní den od expedice v rozmezí 8:00 – 19:00.
 • Výhodou je doručení přímo k Vašim rukám, v případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na Vaší poště. Během této lhůty je třeba si jej vyzvednout.
 • Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den od expedice zásilky a současně Vás bude přes SMS a e-mail informovat o doručování balíku.
 • Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou ve schránce či SMS výzvou na uložení zásilky na ukládací poště, kde si ji následně můžete vyzvenout osobně.
 • Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženou. Balíček si můžete vyzvednout i pokud by se výzva ze schránky ztratila, stačí předložit na poště občanský či řidičský průkaz.
 • Můžete rovněž svou poštu telefonicky požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den. Tato služba je bezplatná.
 • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů od prvního pokusu o doručení, pošta jej automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Tento způsob dopravy doporučujeme jen pokud nemáte možnost během dne balíček převzít a potřebujete jej nechat v případě nezastižení uložený na poště.
 • Pokud Vám do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebude balíček doručen ani nedostanete papírovou či SMS výzvu k vyzvednutí, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@1obchod.com

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli, který Vám zásilku přiveze, případně v hotovosti na poště při osobním vyzvednutí na Vaší pobočce České pošty. Nachystejte si prosím předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Česká pošta - Balík Na poštu

 • Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště (dle vyplněného PSČ z dodací adresy Vaší objednávky) kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete PSČ pošty, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den odeslání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
 • Česká pošta doručí vaší zásilku do 1 pracovního dne od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, dle toho jaké uvedete PSČ v dodací adrese u Vaší objednávky.
 • Pro balíček si zajděte až po obdržení výzvy, jinak se může stát, že ještě nebude připraven k vyzvednutí.
 • Dobírku je třeba hradit na poště při vyzvednutí balíku v hotovosti.
 • Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, od kdy na Vás bude čekat.
 • Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.
 • Pozor: pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, pošta jej automaticky odesílá zpět a my jsme v případě opakovaného zaslání nuceni účtovat nové poštovné.
 • Pokud Vám do dvou pracovních dnů od obdržení SMS a e-mailu o expedici nebude zaslána SMS, e-mailová či papírová výzva k vyzvednutí zásilky na poště, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 776 605 477 nebo info@1obchod.com

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo v hotovosti při osobním vyzvednutí na Vaší pobočce České pošty. Nachystejte si prosím předem částku v hotovosti.

Převod na účet: Znamená, že celkovou částku za zboží a dopravu uhradíte převodem na náš účet dle instrukcí v e-mailu. Následné doručení balíčku již proběhne bez jakéhokoliv dalšího placení. Částka se obvykle připíše na náš účet do 1 dne, následně probíhá expedice.

Info pro všechny způsoby zaslání

POZOR: Balík je běžně dodán již následující pracovní den od Vašeho odeslání této objednávky. Pokud víte, že si nebudete moci takto rychle zásilku převzít, objednejte raději až v době, kdy budete moci balík bez problému vyzvednout a zaplatit, případně nám dopište do poznámky v objednávce či e-mailem, ke kterému datu si přejete balíček dodat, abychom jej neodesílali ihned.

Osobní převzetí na pobočce v Brně

Pokud jste se rozhodli převzít zboží osobně na naší pobočce v Brně, prosíme vyčkejte na potvrzení, že je pro Vás již zboží připraveno k vyzvednutí. Budeme Vás kontaktovat e-mailem. Obvykle stíháme zboží skladem nachystat již během několika desítek minut, takže je možné jej vyzvednout i v den objednávky.

Brno-Řečkovice, Sibiřská 55 : tel. 776 605 477, info@1obchod.com, Po-Pá 10:00-17:00

Platba v hotovosti při osobním odběru: Při odběru zboží na prodejně v Brně lze platit pouze v hotovosti, platební kartou ne. Děkujeme za pochopení.

Zasílání do zahraničí

 • Doručení na Slovensko: 2-4 pracovní dny (Českou poštou expresně) Cena dopravy: 180Kč (resp. 230Kč s dobírkou) nebo již druhý pracovní den (GLS kurýr) Cena dopravy 180Kč (s dobírkou 230Kč)
 • Doručení v rámci Evropy: 3-5 pracovních dní (Českou poštou expresně) Cena dopravy: 210Kč
 • Doručení mimo Evropu: 5 - 14 pracovních dní (Českou poštou expresně) Cena dopravy: 210Kč

(Platbu na dobírku lze využít v ČR a na Slovensku, do ostatních zemí zasíláme jen při platbě předem na bankovní účet)